hakkında

 

img_068b0-bjpg       2008 yılında İstanbul Üniversitesi, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldu. Mezun olduktan sonra Londra’da Middlesex University’de psikanalizle ilgili bir sertifika programını tamamladı. İçgörü Psikoterapi Merkezi’nde Psikanalist Yavuz Erten’in “Psikanalizden Psikodinamik Terapilere” eğitim programına katıldı. EFTA-Avrupa Aile Terapisi Derneği (European Family Therapy Association) tarafından sertifikalanan 500 saatlik Aile ve Çift Terapisi eğitimininin temel ve ileri düzeyini tamamlamıştır. Bu alandaki süpervizyon çalışmalarına Dr. Murat Dokur ile devam etmektedir. İFTİ Psikoterapi Çalışmaları kapsamında Prof.Rodolfo De Bernart,Prof.Kyriaki Polychroni, Prof.Howard A.Liddle, Peter Stratton, Helga Hanks gibi terapistlerin çift ve aile terapisiyle ilgili atölye çalışmalarına katılmıştır. Aile ve Evlilik Terapileri Derneği (AETD) üyesidir. 

İstanbul’da Filika Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde yetişkin, aile ve çift alanında psikoterapi çalışmalarını sürdürmektedir. Seanslarında psikodinamik, sistemik ve pragmatik eksperiyantal  yönelimli olarak çalışmaktadır.

Psikeart, SabitFikir, Varlık, Radikal Kitap, Bianet, BirGün  gibi çeşitli dergi ve gazetelerde inceleme, deneme, eleştiri türünde yazıları yayımlanmaktadır.

Psikanaliz ve edebiyat ilişkisi üzerine çalışmalar yapmakta ve “Psikanalitik Edebiyat Okumaları” başlıklı bir atölye çalışması yürütmektedir.

Reklamlar

2 thoughts on “hakkında

  1. Trınıdad hakkında bir araştırma yaparken yazı ve fotoğraflarınıza rastladım. Tebrik ederim şahane fotoğraflar ve içten yazınız için…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s